והיום נדבר על בובה פט:

בובה פט היה שיבוט של ג'נגו פט, צייד ראשים אנושי שהדין אן איי הגנטי שומש ליצור צבא של חיילים משובטים בשנותיה האחרונות של הרפובליקה הגלקטית. עם שריונו המנדלורי המותאם אישית. בובה המשיך את מורשתו של "אביו" בכך שהוא הפך לאחד מציידי הראשים המפחידים ביותר בגלקסיה, בתקופת שלטונה של האימפריה הגלקטית. בובה פט מאומן בכישורי לחימה מגיל צעיר, והפך לאגדה במהלך הקריירה שלו, שכללה חוזים לאימפריה ולעולם התחתון הפלילי.

כשג'נגו פט התקבל לעבודה על ידי לורד הסית' דארת’ טיראנוס, כשהוא מסכים להפוך לתבנית לצבא הגדול של הרפובליקה, הוא ביקש שיבוט ללא שינוי שיוכל לגדל כבן. "הבן" ההוא היה בובה פט; בניגוד לחיילי השיבוט, שכולם שונו באמצעות תכנות והאצת גדילה, בובה היה דוגמה לשכפול גנטי טהור.

בובה גדל על הכוכב קאמינו. בובה וג'נגו התעמתו עם הג'דיי אובי וואן קנובי, שהגעתו אילצה אותם למפגש עם טיראנוס בג'יאנוסיס בשנת 22 BBY. במהלך השלב הראשוני של הקרב הראשון בג'יאנוסיס, בובה היה עד למותו של אביו בידי הג'דיי מייס ווינדו, אשר עריפתו המהירה של צייד הראשים הידוע לשמצה הביאה לכך שבובה פיתח שנאה לכל אבירי הג'דיי.

פט היתום גדל בחברת פושעים במהלך מלחמות המשובטים. הוא הצטרף לצוותה של אורה סינג, בתקווה שציידת הראשים תעזור לו לנקום בווינדו. עלילתם הסתיימה בסופו של דבר בכישלון, מה שהוביל לסיבוב קצר בכלא שאחריו פט התיידד עם צייד הראשים קאד ביין ואחר כך נותר לבד.
במהלך השנים הועסק פט כצייד ראשים על ידי אדוני פשע כמו גם הסית'. במהלך מלחמת האזרחים הגלקטית, הוא עקב בהצלחה אחר המילניום פלקון לבספין עבור הסית' דארת' ויידר, שאיפשר לצייד הראשים לקחת את האן סולו לגנגסטר ג'אבה ההאט ב- 3 ABY.
שנה לאחר מכן, הברית לשיקום הרפובליקה ניסתה לחלץ את סולו בטאטואין, שם נלחמו נגד ציידי הראשים של האט, כולל פט, מעל הבור הגדול של הסרלק. במהלך הקרב, סולו הטיח בטעות את תרמיל הריחוף של פט, וגרם לצייד להתגלגל לבור הסרלק.

עד היום לא ידוע האם בובה פט שרד את הבור והצליח להימלט.

באגדות מלחמת הכוכבים בובה הצליח להימלט מהבור. לאחר מכן הוא הופך לסימול של מנדלור ומגייס צבא מנדלוריאנים להילחם נגד היוזאן וונג ואפילו מסייע לרפובליקה החדשה עם מגנים מנדלוריאנים, לאחר מכן במהלך מלחמת האזרחים השנייה בובה פט ממשיך להוביל הצבא המנדלוריאני וממשיך לסייע לרפובליקה החדשה ואפילו להאן סולו.
פט מאמן את ביתו ג'יינה כדי שתצליח להביס את אחיה התאום ג'ייסן סולו (דארת' קיידיס) שעבר אל הצד האפל.

ספרו לנו בתגובות מה אתם חושבים על הכתבה?

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: