קצת על דת’ומיר וכתבת הלילה של 1:30:

דת'ומיר, אשר גם כונה כוכב הראנקור הוא כוכב לכת נידח וניטרלי וביתם של אחיות הלילה ואחיי הלילה. במערכת הכוכב שמש אדומה. על הכוכב נמצאים יבשות רבות שהוצפו בצמחייה, יערות וביצות. הצד האפל של הכוח היה בעל נוכחות חזקה להפליא על דאת’ומיר, מה שאפשר לרבי משתמשי הכוח הנמצאים עליו להשתמש בו. אחיות הלילה, המכונות גם מכשפות דת’ומיר, עשו את ביתן בביצות, והחזיקו קסמים שהונעו מכוחו של דת’ומיר עצמו. דת'ומיר היה גם ביתם של האחיי הלילה, זברקים שנשלטו על ידי האחיות הלילה.

במהלך מלחמות המשובטים, דת'ומיר הותקף פעמים רבות בגלל התעלמותם של האם טלזין ויריבתה דארת' סידיוס, מה שהוביל לחיסול מרבית אחיות הלילה והישובים בכוכב הלכת על ידי הקונפדרציה של מערכות עצמאיות (איגוד בדלנים) לאחר שכבשו אותה. אסאג׳ ונטרס, אחות לילה שהוכנה על ידי הרוזן דוקו, חזרה לאם טלזין לאחר שאדונה בגד בה. זה משך את תשומת ליבו של דוקו לדאת’ומיר, והתוצאה היא טבח אחיות הלילה. זה הותיר את טלזין, ונטרס, מרין ושליש כניצולים היחידים הידועים.

ב -2 BBY חזר מול לדת’ומיר עם הג'דיי עזרא ברידג’ר לערוך טקס שכלל זימון רוחם של אחיות הלילה שנפלו כדי לחשוף שברי חזון ההולוקרון. כתוצאה מכך, נודע למול ועזרא כי מאסטר ג'דיי אובי וואן קנובי החזיק את המפתח להשמדת הסית’.

דת'אמיר היה עולם נידח ובלתי מזמין, שטוף תמיד בערפל אדום. השטח שלו היה אחד הניגודים, החל מהביצות העכורות, וכלה בסלעים הקשים. תושביה הטבעיים של דאתומיר הותאמו היטב לתנאיו הקשים של הפלנטה וחלקם, כמו הראנקור, היו מפורסמים בזכות כישוריהם הלוחמניים.

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: