בואו נדבר על ריי (הכתבה המורחבת) הכתבה ה-50 שלנו!!:

ריי (״סקייווקר״) היא אבירת (כן, כן) הג׳דיי האחרונה המופיעה בטרילוגיית ההמשכים, רגישה לכוח ברמה פנומנלית. דמותה שנויה במחלוקת בקרב מעריצים גם לגבי טרילוגיית ההמשכים. בכתבה זאת נרחיב על ריי (לא כמו מקודם) על הביוגרפיה שלה ועוד, על יחסיה עם הדמויות האחרות, סיפורה ומקורה ועוד בנושא, הישארו עמנו. אז בואו נתחיל:

חלק 0: הביוגרפיה של ריי בקצרה:

ריי סקייווקר הייתה אישה אנושית רגישה לכוח, שאחרי שנים שחיה כמלקטת גרוטאות, הפכה לג'דיי במהלך המלחמה בין המסדר הראשון למחתרת. לא מודעת לשושלתה כנכדת הקיסר פלפטין, ריי היה השם היחיד שעבר עליה לפני שקיבלה את שם משפחת סקייווקר. ריי בחרה בסופו של דבר בדרך הג'דיי, למרות שירשה את כוחה בכוח מלורד הסית' האפל דארת׳ סידיוס. היא גם יצרה קשר ייחודי עם המנהיג העליון קיילו רן. על אף מערכת היחסים היריבה שלהם, ריי ורן היו מימוש דיאדה שנבאה בכוח. נולדה בשנת 15 ABY בתקופת הרפובליקה החדשה, הוריה של ריי עזבו אותה על פני הכוכב ג'אקו בתקווה לשמור עליה מפני הקיסר. אף כי ריי השתוקקה להתאחד עם אמה ואביה, היא למדה לשרוד בכוחות עצמה. ריי, שהתקשתה על ידי מסעותיה במדבריות עולם הבית שלה, הפכה למכונאית, טייסת ולוחמת מיומנת בתקופתה.

בידודה הסתיים בשנת 34 ABY כאשר המלחמה הקרה פינתה את מקומה לסכסוך גלוי בכל הגלקסיה. לאחר שצידדה בהתנגדות, יצרה ריי קשרים חדשים עם פין, חייל סער (סטורם טרופר), כמו גם הוותיקים האן סולו וצ'ובאקה, ומשך אותה עמוק יותר למלחמה הגלקטית שהתרחשה מחורבן הרפובליקה החדשה. במהלך מסעה איתרה ריי את מאסטר הג'דיי האגדי לוק סקייווקר, שלמרות הגלותו המוטלת על עצמו על אק-טו, אימן אותה בדרכי המסדר הג'דיי. לאחר הקרב, הקריב סקייווקר את חייו כדי להציל את המחתרת, ריי קיבל האת המעטפת שלו כג'דיי האחרונה והפכה לחניכתה של הגנרלית ליה אורגנה. עם חזרתו של דארת' סידיוס, לורד הסית' הידוע לגלקסיה כהקיסר פלפטין, ניגש ריי למצוא את העולם האפל של אקסגול ולמנוע את לידת הסית' מחדש.

רק דרך רן גילתה ריי את מוצאה כנכדתו של הקיסר, ועם התמודדות עם פלפטין באופן אישי, היא כמעט התנדנדה לצד האפל של הכוח. ריי ניצלה, לעומת זאת, על ידי בן סולו, שבסופו של דבר ויתר על הפרסונה האפלה של קיילו רן. בעזרת רוחם וקולם של כל הג'דיי, נלחמה עם הקיסר ואז נפטרה ריי כשהיא מנצחת את סבה האפל, וגרמה לסולו להקריב את הקורבן האולטימטיבי כדי להחזיר את ריי לחיים. השניים התחבקו והתנשקו. כשסולו נעלם בשלווה בזרועותיו של ריי. למרות שבן סולו היה האחרון בקו הדם של סקייווקר, ריי הניחה לעצמה את השם "סקייווקר" כדי לכבד את זכרם, תוך שהוא דוחה את מורשתה כפלפטין.

אז בואו נדבר מעבר מההתחלה!:

נדבר על ג׳אקו, האיחוד עם המתחרת, מציאת לוק לאחר גלותו, והקרב על אקסגול ואולי על עוד קצת מעבר… ויש גם קטע בונוס ודברים חדשים (אמינים*).

חלק 1: לפני לידתה ומעבר:

ב- 0 BBY, במהלך המרד המוקדם נגד האימפריה הגלקטית ויותר מעשור לפני הולדתה של ריי, נשמע קולה על ידי פאדוואן עזרא ברידג׳ר במהלך ביקורו הקצר בעולם בין עולמות – מקום שהיה קיים מעבר לזמן ולמרחב. בנראה שביחד היו ריי ובן סולו כשיאם של דיאדה שנבאה בכוח כמו גם שלטון השניים. תחת שלטון השניים, הידע של הסית' עבר ממאסטר לחניך חזק יותר, אם כי מטרתו הסופית הייתה ליצור דיאדה בין שני סית' לורדים. דארת' פלאגיס ניסה ליצור דיאדה עם החניך שלו, דארת' סידיוס, שבתורו ניסה ליצור אחת עם סבו של סולו, אנאקין סקייווקר. למרות שנים של חיפושים, הסית' מעולם לא מצא דרך ליצור דיאד בעצמם. כלל השניים היה חיקוי חיוור לכוח אותו סיתט חשק. סידיוס ראה בכך יורש לא ראוי אך הכרחי לתורת הישנה והטהורה יותר של הדיאדה שתממש בסופו של דבר על ידי סולו וריי.

חלק 2: החיים על ג’אקו:

ריי נולדה בשנת 15 ABY בגיל צעיר עזבה אותה משפחתה בג'אקו, כוכב מדברי באזורים המערביים, מסיבות שלא היו ידועות לה. היא האמינה שזו הייתה טעות וכי הם יחזרו יום אחד להחזיר אותה הביתה כשהיא נזכרת בקול קורא לה מתוקה ומבטיח לחזור עבורה. ריי האמינה כי הקול שייך להוריה, אם כי מעולם לא הצליחה להבין אם הקול שייך לאמה או לאביה, או אפילו לשניהם. היא הודתה בפני עצמה כי הוריה מכרו אותה לכלכלתו של ג'אקו על שתיית כסף, אך לאחר מכן נודע שהיא נכדתו של הקיסר הגלקטי אשר נפל, דארת' סידיוס, דרך בנו, וכי הוריה השאירו אותה בג'אקו כדי להגן עליה מפני סבה. מאוחר יותר הוריה נהרגו על ידי אחד הרוצחים של סבה, אוצ'י, לאחר שסירבו למסור לו את מיקום בתם.

לאורך כל חייה בג'אקו, היא הייתה ראתה לעיתים עולמי עולם במאחז נימה, מאחז סחר ראשי בכוכב הלכת, שלדעתה היה יכול להגיע לג'אקו בטעות, לא מודעת למציאות הקשה בעולם המדברי. ריי תהתה אם היא הושארה מאחור בנסיבות דומות, אם משפחתה הגיעה לג'אקו במקרה והיא הושארה מאחור כתוצאה ממזלם הטוב. לא משנה מה הסיבות, היא הושיטה תקווה שמשפחתה תחזור אליה יום אחד, אם כי החלה להבין שלעולם לא יחזרו. היא התבררה שלא מוכנה להודות בכך אפילו בפני עצמה במשך זמן רב.

ריי למדה לשרוד בכוחות עצמה על ידי ריצוף דרך ההריסות קרב מזמן על ג'אקו. על מנת לשרוד בג'אקו, ריי הפכה להיות נבלות במפעלו של אונקר פלוט, שטייל בשדות הזבל של בית הקברות Starship שהיה זרוע בשרידי ספינות כוכבים וטכנולוגיה צבאית אחרת מקרב ג'אקו.

כמה מהנוטלים שריי עבדה איתם היו חביבים אליה, כמו איוונו טרואדה ומשר. אחרים, ששמם סירבו לדבר, לא היו חביבים ואף ראו בה את רכושם. ככל שגדלו הכישורים של ריי, היא הבינה שבעוד שנבלות אחרות צריכות אותה, היא לא הייתה זקוקה להן. היא התנגדה בכוחות עצמה, תוך כדי ניצול הכישורים שהיו לה כדי לנקוט ולשרוד, אך אף אחד לא התייחס אליה ברצינות בהתחלה. היא נעזרה על ידי פלוט עצמו, שאמר לרחפנים אחרים להשאיר את ריי לבדו וישלח את הבריונים שלו אחרי אלה שלא. ריי לא רצתה את עזרתו, והעזרה לא הייתה מתוך נדיבות. במקום זאת, ריי הייתה הטובה ביותר שהיה לפלוט והוא רצה להמשיך להשתמש בה כמקור לרכישות. ריי צברה לעצמה מוניטין במאחז נימה בכך שהשתמשה במניין המנחה שלה כדי להגן על עצמה, מה שגם מנע מרוב האנשים להטריד אותה – פרט למפוצץ החדש שמדי פעם לא ידע עליה, או כל כך נואש לאספקה שלא היה אכפת להם.

חלק 3: החיים וביתה של ריי:

ריי בנ׳ה בית מאולתר בהליכון AT-AT שהוטל, שם הייתה מגרדת סימן על הקיר לכל יום בו גרה בג'אקו. בשלב כלשהו בצעירותה, ריי עשתה את ביתה בתובלה משוריינת שטח אדמתית קיסרית, הלוהונד שתיים, שנשארה מקרב ג'אקו. כשגילתה את זה לראשונה, ריי לא האמינה שהיא יכולה לגור בה, מכיוון שבגדי Gozon Badlands, שם נמצא ה- AT-AT, היה שממה עקרה שבה נראה כי שום דבר לא יצמח. אולם, כאשר בדקה את ההליכון, היא מצאה פרח קטן של סחרור ירוק וצמוח מתוך כמה מילימטרים של חול שנשפך להליכון. ריי הבין שאם פרח כה זעיר יכול לשרוד שם, כך גם היא, והחיים תמיד ימצאו דרך לשרוד בג'אקו. ריי היתה ממשיכה לאסוף פרחים כאלה, תזכורת לכך שניתן למצוא יופי בכל מקום, אפילו בג'אקו.

בסופו של יום, ריי היתה חולמת על עולם-חיים טוב יותר, אך חי בפחד לחיות את ימיה בכוכ. כשגדלה בג'אקו פירושו של ריי לא רק למד כיצד עבדו הספינות ששטפו את שמריה, אלא גם על הסכנות האורבות על ג'אקו עצמה. ריי ראתה ממקור ראשון את הקשיים שהוא יכול לגרום. שמועות על בסיס אימפריאלי על רכס הפחמן אילצו פעם את פלוט לעלות לשם משלחת. מתוך ידיעת כישוריה כמכונאית, הביא פלוט את ריי עלון לתיקון. היא עשתה זאת על ידי ביטול סתימת אחד הטורבו-ג'טים שלה ושיקום השני מתוך גרוטאות מקדמתו של שפיץ אוויר.

חלק 4: בן סולו ומעברו לצד האפל:

בשנת 28 ABY נפל בן סולו עוד יותר לצד האפל של הכוח כשהוא היה בדו קרב "רן" במינמון, שהורגש מעבר לגלקסיה על ידי אנשים שהיו קשורים אליו בכוח. אחד האנשים האלה היה ריי, שהיה קשורה אליו על ידי כוח דיאד. פלוט והיא נסעו לאורך הדיונות של ג'אקו כשריי חשה תחושה קרה שעוברת על גופה, ושואלת את פלוט אם גם הוא חש בזה. לא ידוע לה, התחושה הזו נבעה בגלל הגונה של סולו לחושך.

חלק 5: הכוח מתעורר:

בדרכם לביתה של ריי באותו ערב הותקפו ריי ו- BB-8 על ידי תולעת שומר לילה, שהייתה רעבה ורצתה לאכול את BB-8. ריי הצילה את BB-8 מהתולעת, הובילה אותה בבטחה לריי והאכילה את התולעת חתיכות של גרוטאות.

למחרת בבוקר, ריי ו- BB-8 התייצבו למאחז נימה. בדרכם הותקפו על ידי שלושה שודדים שניסו לגנוב את BB-8. ריי הצליח להכריח שניים מהשודדים להתנגש זה בזה באופני המהירות שלהם, והערימה על טיידו לאכול את האופניים שלו על ידי תולעת שומרת הלילה.

ריי ו- BB-8 המשיכו למוצב נימה, שם העבירה עוד חומר הצלה לפלוט. הוא הציע לה חצי מנה אחת לכל דבר, אוסף שריי הזכיר לה כי היה שווה מחצית מנה לכל פריט רק שבוע לפני. אף על פי שפלוט לא התרגש, הוא כן הציע לה לה שישים מנות עבור BB-8. ריי מיהרתה כמעט לקבל את ההצעה, אך עד מהרה היא אמרה לפלוט כי BB-8 אינו למכירה.

באין מפריע שלח פלוט את הבריונים שלו אחרי ריי כדי לנסות לקחת את הדרואיד בכוח – אולם זה הוכיח כלא מועיל, שכן ריי עשה עבודה קצרה ממנה לתוקפים. במהלך הקטטה הצליח BB-8 להציץ על פין אשר ברח עם פו דמרון ונשאר מאחור, לבוש בז'קט שהיה שייך לאדונו של BB-8, פו דמרון. BB-8 הזעיקה את ריי ומרדף קצר התפתח. ריי הצליחה לתפוס את הצעיר והאשימה אותו בגניבה. פין הסביר כי הז'קט היה שייך לפו דמרון וכי הוא זה שעזר ללוחם המחתרת לברוח, מפלט שעלה לפו את חייו. הוא גם הסביר כי גם הוא היה לוחם במחתרת, שנשלח לעזור לפו להשיג מפה שתוביל ללוק סקייווקר, מאסטר ג'דיי אגדי, שריי הניחה שהוא רק מיתוס. ריי קיבל את סיפורו של פין שהוא למעשה היה חבר במתחתרת, בעוד BB-8 קונן את הידיעה על פין על דממרון.

חלק 6: מילניום פרלקון והבריחה:

הותקפו על ידי המסדר הראשון, ריי נאלצה לטייס את המילניום פאלקון, ספינת כוכבים ישנה שהיא מחשיבה "זבל". את השלישייה הבחינו בקבוצה קטנה של חיילי סער שנשלחו לשחזר את לקחת מג'אקו. ריי ופין ניסו להימלט מתוקפיהם לאחר שפוטרו על ידי לוחמי ה- TIE. ריי הובילה את פין ו- BB-8 לעבר מספנה שניסה לפקד על מרובע רגעים לפני שנהרס. בלי שום אפשרות אחרת, הובילה ריי את השניים לעבר משא ישן (שתיארה כ"זבל") שלא טס במשך שנים, שהיה במקרה המילניום פאלקון שנפל בבעלותו של אונקר פלוט לאחר שנגנב ממספר רב של בעלים אחרים. ריי התיישבה במושב הטייס בזמן שפין אימן את אחד מתותחי הלייזר הרביעי. למרות התחלה מטלטלת, ריי טייסה את הספינה מהמאחז, ועל פי הצעתו של פין, נשאר בגובה נמוך כדי לבלבל את הסורקים בלוחמי ה- TIE. היא הובילה את הלוחמים במרדף אל בית הקברות של ספינת החלל, שם הצליחה להשתמש בכלי המלחמה שהופלו לטובתה. לוחם TIE אחד התרסק לאחר שפין ספג מכה ישירה, ואילו השני הלך אחרי ריי לתוך מעיים של משחתת סופר כוכבים. הפלקון ספג נזק והצריח ננעל למצב אחד, ולכן לאחר שטס מהמשחתת סופר כוכבים, ריי העבירה את המשא למצב בו פין יכול היה לירות בזריקה ישירה. כאשר לוחם ה- TIE האחרון נהרס, ריי הטיס את הספינה מג'אקו לחלל הפתוח.

חלק 7: אחרוני הג׳דיי ולוק סקייווקר:

ריי שאלה את ליאה אורגנה כיצד היא הובילה את המחתרת כשהכל נראה חסר סיכוי, ואליה הגיבה הגנרלית שאפילו האינסטינקט לנהל יכול לשמש כמוטיבציה להמשיך ולהילחם. ריי הרגישה כאילו הם היו מבודדים במאבקם נגד רן והמסדר הראשון, אם כי אורגנה הבטיחה לה שאיש מהם לא לבד, וכי הם חלק מסיבה גדולה בהרבה מעצמם. אורגנה אמרה לה שהיא גאה במה ריי עמדה לעשות. עם זאת, ריי חש את הפחד של הגנרלית, בידיעה שאורגנה מאשימה את עצמה בכך שהיא שולחת את בנה כדי להיות עם אחיה רק בשביל שבן סולו יפנה לצד האפל. עם זאת, אורגנה הייתה אמונה בריי, והאמינה שהיא לא תשתף בגורל בנה. לפני שנפרדה בדרכים, אורגנה סיפקה לריי משואה על מנת למצוא את דרכה חזרה למחתרת. השניים התחבקו בחיבוק ארוך, וריי עזבה למצוא את סקייווקר.

לאחר שנחתה על אחד האיים הקטנים של הפלנטה, ריי חיפשה בכל חורבותיו העתיקות של האי ומצא את אדון הג'דיי הזקן בהסתגרות. לוק סקייווקר, שנרדף בבירור מהעבר, לא אמר דבר כשריי הושיט לו את החרב אור של אביו, סמל לתקווה היחידה שהותירה הגלקסיה אחרי אירועי שובו של הג'די.

ביום הראשון לאימוניה עם לוק סקייווקר התעוררה ריי ומצאה את קיילו רן יושב מולה. היא כיוונה אינסטינקטיבית את הבלאסטר שלה אליו וירתה, רק כדי לפוצץ חור דרך בקת האבן שלה. אך היא לא יכלה לפגוע בו, ובכל זאת גם רן לא הצליח להשתמש בכוחותיו כדי להושיט את דעתה בגלל המרחק האמיתי ביניהם. ריי הייתה מבוהלת וגם מרותחת לראות את האדון האפל, אך החליטה לשמור על התפתחות חדשה זו ביניהם מסקייווקר, מחשש שהיא תאבד את אמונם של המאסטר הג'דיי אם יטעה בה והקשר החדשני של רן כבגידה. היא הלכה אחריו למקדש הג'דיי הראשון ושם תיאר את הכוח כאנרגיה שקשרה הכל יחד, כולל האור והחושך. לאחר תקשורת מסוימת, ריי הושיטה את הכוח לחושיה והרגישה נמשכת אל מערה שקועה באנרגיה צדדית חשוכה. לאחר שנמשכה ללא מאמץ אל החושך למרות אזהרותיו של סקייווקר, נסוג סקייווקר בפחד, מכיוון שכוחו הגולמי של ריי בכוח הזכיר לו ילד פלא מחונן אחר – אחיינו והחניך שנפל, בן סולו. במקביל, ריי לא חשה דבר מהגלות הג'דיי והבינה כי סקייווקר חסם את עצמו מהכוח.

במערת אק-טו כשלא גילתה את זהות הוריה, ריי נותרה מרגישה לבד כמתמיד. ככל שהאימונים שלה עם סקייווקר נמשכו, הקשר שלה עם רן התחזק והביא לאינטראקציות תכופות יותר ביניהם. בתחילה, ריי לא נחה מהעובדה שהיא נקשרה לגבר שאותו ראתה כרוצח ומפלצת. אולם להפתעתה, רן כבר לא ניסה להסתיר את ריי את תחושות הכאב והסבל שלו. בשלב מסוים היא ביררה – כשהיא מוסחת ממראה רן המופשט עד המותניים – כיצד הוא יכול להרוג את אביו, שאליו ענה רן בהשוואת חווייתו של ריי עם הנטישה לאלו שלו. הידע שלו על הוריו של ריי בלבל אותה, כמו גם הזכיר לה שהמגע הראשון בין מוחם איפשר להם לגשת זה לזכרו של זה. לאחר מכן ניצל רן את ההזדמנות לחלוק את זכרו מהלילה בו הרס את מקדש דודו, וחשף בפני ריי כי סקייווקר עשה ניסיון התנקשות בחייו של בן סולו בזמן שישן. היא רצתה להאמין שרן משקר, אבל רגשותיה אמרו לה שהוא אומר את האמת.

ריי שהתפכחה מדחייתו של סקייווקר ממורשת הג'דיי, פנתה ריי לקיילו רן, איתו תוכל לתקשר בין הכוכבים. באותה עת, הקשר שלהם הגיע לרמה חסרת תקדים בעוצמה ובעוצמה גולמית עד כדי כך שהריי השווה את זה לנגיעה בחוט חי. בהרימה היא הרימה את ידה כדי לגעת בו, אם כי היא ציפתה שידיהן פשוט יעברו זו בזו. כשאצבעותיהם נגעו בפועל, ריי אחזה בידו של רן. אולם באותו הרגע, סקייווקר – שחובר כעת עם הכוח – היה עד לקשרם במו עיניו והמשיך לקטוע את הקשר. לעימות עם המאסטר הג'דיי דרשה ריי לדעת אם הוא מנסה לרצוח את רן. השניים נלחמו עד שסקייווקר הודה כי הוא חשב על הרגת אחיינו לאחר שחש בחושך שבתוכו. שלא כמו סקייווקר, ריי לא האמין שרן היה מחויב לחלוטין לצד האפל שכן עדיין היה הרבה קונפליקט בתוכו. לפיכך, היא התכוונה להתעמת איתו, למרות האזהרות של סקייווקר, מתוך אמונה שגאולת בן סולו היא המפתח להצלת הגלקסיה. ריי לא היה ידוע לסקייווקר, ולקחה איתה את הטקסטים הג'דיים הקדושים על סיפון הפלקון לפני שעזבה את אק-טו. כשחזרה לצי המחתרת, ריי הורה לצ׳ובאקה לשגר אותה ממפלט בריחה לעבר ספינת הדגל של סנוק, העליונות, שם המתינה רן לבואה.

חלק 8: אקסגול:

עם ה-X-Wing של לוק הגיעה ריי לאקסגול והמשיכה להתמודד עם דארת' סידיוס בתוך מצודת סית'. לפני כס הסית’, אדון הסית' האפור השברירי והניידע הזיז את המצודה, תוך שהוא חושף את הקרב שלמעלה, מראה על המחתרת אשר נכשלה בכוחו של צי הסית’ לנצח בקרב. תוך ניצול ההשמדה הקרובה של מכלול ההתנגדות, ציווה סידיוס לקחת את חייו שמא לא תיהרס "משפחתה החדשה", מתוך כוונה להעביר את רוחם של כל הסית בגופו הפיזי, כולל רוחו שלו, אל גוף צעיר וחזק של ריי, אשר ימלוך על אימפריה חדשה המגובה על ידי הסית׳ לנצח. העימות המתוח הזה עם צוואות נשבר כאשר קיילו רן – שנגאל כעת בשם הולדתו, בן סולו – הגיע לעזור לריי. עם זאת, סידיוס תפס חלק ניכר מכוח החיים של ריי ובן, שהיוו דיאדה בכוח, והצעיר את עצמו.

ריי הייתה מובסת ומובסת לכאורה, שמעה את קולותיהם של ג'דיי בעבר, כולל המאסטר לשעבר שלה לוק סקייווקר, אנאקין סקייווקר, אובי וואן קנובי, יודה, קווי גון ג'ין, אסוקה טאנו, מייס וינדו, לומינארה אנדולי, איילה סעקורה, קאנאן ג'ארוס וגאליה מעודדת אותה ומעניקה לה את הכוח להמשיך נגד אדון הסית '. סידיוס שיחרר סערה של ברקי כוח במכוון נגד הג'דיי, אך ריי הצליחה להטות אותו בחזרה באמצעות חרבות האור של לוק וגם של ליה, והרגישה אלף נוכחות תומכות בה. בסופו של דבר היא אידה את סבה והרסה אותו. ריי נפצעה אנושות בתהליך, אם כי בן סולו הצליח להחיות אותה על ידי העברת כוח חייו שלו לגופה. כעת התחדשה, ריי ובן חלקו נשיקה, לפני שמידת הפציעות שלו והקרבן גבה את אותותיו, וסולו נעלם בזרועותיה.

חלק 9 ואחרון: טאטואין וריי סקייווקר:

ריי חזרה לאג'אן קלוס לחגוג את הניצחון עם המחתרת שם התאחדה שוב עם דמרון ופין. לאחר שהועברה לראות אותם, היא חלקה חיבוק עם חבריה.

אחר כך היא נסעה לחוות הלחות של לארס שבטאטואין, שם הניחה את חרבות האור של ליאה וגם של לוק למנוחה שקוע בחול, אך לאחר שיצרה את חרב האור שלה מהמקל (מוט) שלה בו הצליחה להבטיח שזה יעבוד. כשביקשה מקומית את שמה, היא התנערה משושלת הפלפטין שלה, ושינתה את עצמה ל"ריי סקייווקר "בברכת רוחות הכוח של לוק סקייווקר וליה אורגנה. היא שמרה על מוצאה כפלפטין בסוד, לא בטוח באשר למה בעלות בריתה יחשבו אם הן היו יודעות את האמת, או אם בכלל היו דואגות. ריי הביטה אל האופק של טאטואין עם שתי השמשות שלו ושם נגמר הסיפור של ריי.

מה דעתכם על הכתבה? אנו יודעים שזה היה ״קצת״ ארוך!

ספרו לנו בתגובות!, האם יש לכם משהו להוסיף, לכתוב? עקבו אחרינו לעוד, עשו לנו לייקים כי יש לנו תוכן אמיתי ומלהיב, ואפשר גם לשתף אותנו!

שהכוח יהיה איתכם תמיד!

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: