בואו נדבר על אחיות הלילה!

אחיות הלילה, המכונות גם מכשפות דאת'ומיר, היו שבט ומסדר של נשים בעלות קסם שחיו על דת'ומיר אשר מקורן מהכוח של דאת'ומיר אשר חזק עם הצד האפל, כוכב שטוף אנרגיות אפלוליות ובעל שמש אדומה.

בואו נדבר קצת מעבר לזה:

השבט של אחיות הלילה התפתח בכוכב הלכת המסתורי דאת'ומיר. מכיוון שהעוצמתו הייתה החזקה ביותר בכוכב הלכת שלהן, הן לעיתים רחוקות העזו מחוץ לעולמן במהלך שיא הרפובליקה הגלקטית להשתמש בכוחו. עם זאת, הדבר השתנה כאשר אחות בשם טלזין הפכה לאם השבט. במהלך תקופה זו, טלזין עבדה לצד סית' הלורד דארת' סידיוס, שבגד בסופו של דבר בטלזין ולקח ממנה את בנה דארת' מול. בזמן מלחמת המשובטים, החלה טלזין להקנות את שירותי אחיותיה כשכירות חרב לאזרחים העשירים של הגלקסיה.

בשלב מסוים בשנים שקדמו למלחמות המשובטים, נאלץ השבט לוותר על אסאג' ונטריס הצעירה לעבריין הסיניטן האסטלד כביטוח להגנתם.

אחות הלילה עברו טבח בזמן קרב דאת'ומיר אשר הביא להמעטת שושלת הלילה.

מאוחר יותר חזרה ונטרס לאנשיה לאחר שנבגדה בידי הרוזן דוקו, וביקשה את עזרתן לנקמה באדוניה לשעבר. לאחר כישלון הניסיון הראשון שלהן, אחיות הלילה השתמשו ב נשק כור הלילה עם אופרס ככלי להשמדת דוקו. הן השתמשו בקסם שלהן כדי להגדיל את גודלו. עם זאת, התוכנית שלהן הייתה מרוויחה מהן את חמלתו של דוקו, שלימים שלח את הגנרל האמתי לדאת'ומיר כנקמה. אחיות הלילה נהרסו לחלוטין ונטבחו כשהמבצר שלהן הושאר בחורבות במהלך הקרב, אשר ונטרס, טלזין, מרין ושליש היו הניצולות היחידות הידועות.

בזמן שונטרס רדפה כציידת ראשים, האם טלזין המשיכה לחיות בהתבודדות במצודה ההרוסה של שבט אחיות הלילה, שם סייעה לרפא את גופו ונפשו השבורים של בנה, דארת' מול. היא תכננה את חטיפתה של מלכת ברדוטן ג'וליה כדי להפוך אותה לחזקה יותר מהג'דיי והסית'. עם זאת, היא נכשלה כאשר מאסטר הג'דיי מייס ווינדו וגא'ר גא'ר בינקס סיכלו את תוכניותיה והיא נעלמה. מול וטלזין קשרו לחיסולו של דארת' סידיוס ודוקו, אך טלזין נהרגה בעימות הסופי.

בינתיים, ונטרס הצטרפה לקווינלן ווס בניסיון התנקשות אחרון נגד דוקו, אך נהרגה על ידי דוקו תוך שמירה על ווס.

לאחר סיום מלחמת המשובטים, נודע כי הטבח של האחיות הלילה בידי גריוביוס ודוקו, כשנותרו מעט מאוד אחיות לילה, כמו מרין. עם זאת, מכיוון שאחיי הלילה לא נהרגו, מרין הייתה לוקחת אותם כמשרתיה והם השתלטו על דאת'ומיר בעידן האימפריה הגלקטית, ניתן לראות זאת במשחק הוידאו Jedi Fallen Order.

באיזשהו שלב במהלך עידן האימפריה הגלקטית, אינקוויזיטורית מצאה את ג'רסרה, חברה במסדר אחיות הלילה ולקחה אותה כחניכה שלה. עם זאת, שנים לאחר מכן בגדה ג'רסרה באדונה, כיסתה את מותה ולקחה אל עצמה חרבות האור הכפולות שלו.

בסביבות 2 BBY זומנו שתי רוחות של אחיות לילה על ידי מול ועזרא ברידג'ר על מנת לשבור את קשר הכוח שלהן. עם זאת, הרוחות דרשו את בשרם ואת דמם כתשלום. הרוחות תקפו והחזיקו בקאנאן ג'ארוס וסבין ורן. יחד הם נלחמו במול ובברידג'ר. מול נטש את הקרב, אך ברידג'ר המשיך להילחם. ברידג'ר שוחח עם הרוחות אשר היו ברשותן של קאנאן. אחות הלילה אמרה לברידג'ר כי מול הבטיח בשר ודם, לבנות מחדש את שבט הלילה. עם זאת, ברידג'ר הצליח להשמיד את מקור כוחותיהם של אחיי הלילה ואחיות הלילה…, המזבח והרוחות נעלמו. עד מלחמת האזרחים הגלקטית, שליש ומרין היו היחידות הידועות ששרדו את טבח אחיות הלילה.

מה דעתכם על הכתבה? ספרו לנו בתגובות, האם יש לכם משהו להוסיף, לכתוב? עקבו אחרינו לעוד, עשו לנו לייקים כי יש לנו תוכן אמיתי ומלהיב, ואפשר גם לשתף אותנו!

שהכוח יהיה איתכם תמיד!

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: