בואו נדבר על האן סולו!🥳

בסרט סולו: סיפור מלחמת הכוכבים מראים כי בילדותו של האן סולו עבד בספינת חלל הנקראת ״מזל הסוחרים״ אשר מקורה ממלחמת המשובטים.

האן הצטרף אל צי הטייסים של האימפריה הגלקטית, במהלך הקריירה מפקדו של של האן שלח אותו להתעלל באחד הווקים (אפשר להגיד שרובם היו נתונים לשיעבוד עקב גזענותם כסוג נחות של האימפריה), לאחר סירב נכלא האן ביחד עם הווקי הלא הוא צ׳ואי (צ׳ובאקה).

האן הצליח להרוויח מחברו לאנדו קלריסיאן תוך כדי הימור במשחק על הכוכב בספין את ספינת החלל הכי מהירה בגלקסיה הלא היא המילניום פלאקון!

האן סולו וצ׳ואי היו עסוקים בהברחות סחר לא חוקיות, בהמשך עקב זאת נפתח חובו אצל ההאט – ג׳אבה. ג׳אבה הציע פרס גדול על ראשו של האן ודאג שירדפו אחרי ציידי ראשים כמו בובה פט ועוד וגם האימפריה על ידי חלק מכך של השתתפותו של דארת׳ ווידר.

בסרט מלחמת הכוכבים – פרק 4: תקווה חדשה האן סולו הסכים להטיס את לוק סקייווקר ואובי וואן קנובי, לכוכב אולדראן, תמורת 17,000 קרדיטים, וואו. בהמשך, נראה כי כשהגיעו אולדראן הושמד על ידי כוכב המוות. בהמשך הסרט האן נחלץ למשימת ההצלתה של הנסיכה ליאה אורגנה. והשמדת כוכב המוות עלי ידי המורדים.

בסרט מלחמת הכוכבים – פרק 5: האימפריה מכה שנית 3 שנים לאחר מאורות הפרק 4, האן הפך למפקד בברית המורדים על הכוכב הות׳. כשלוק יצא לבדוק את השטח האן יצא לחפשו. לבסוף, הוא מצא אותו, על סף קפיאה למוות. האן הציל את לוק ממות מקור ואחרי ששהו לילה שלם בכוכב, לוק והאן חולצו על ידי ברית המורדים.

בהמשך הסרט, על הכוכב בספין ב״עיר העננים״ דארת׳ ווידר הורה להקפיא את האן בתבנית פחמן לציידי הראשים (בינהם בובה פט) אל הכוכב טאטואין ישר לארמונו של הגאנגסטר ג׳אבה אשר חייב לו. הוקפא ישר אחרי שליאה התוודאתה על אהבתה אל האן במשפט המפורסם והמוכר לכל: “I love you” “I Know” 🥳

בסרט מלחמת הכוכבים – פרק 6: שובו של הג׳דיי האן נחלץ על ידי לוק וליאה מארמונו של ג׳אבה על הכוכב טאטואין.

לפני מאורות הסרט האימפריה בנתה את כוכב המוות השני! אותו ברית המורדים אותו השמידה.

האן נרצח על ידי בנו עם חרב האור שלו – בן סולו (קיילו רן) על הכוכב אילום כבסיס מחסל הכוכבים של המסדר הראשון באירועי הסרט מלחמת הכוכבים – פרק 7: הכוח מתעורר.

בסרט מלחמת הכוכבים – פרק 9: עלייתו של סקייווקר מופיע האן סולו לסצנה באזורו של כוכב המוות השני ההרוס כשיחה מרגשת בין בן סולו לאביו המשכנע אותו לעבור לצד המואר.

מה דעתכם על הכתבה? ספרו לנו בתגובות, עקבו אחרינו לעוד!

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: