הכתבה העשרים שלנו!🥳

כתבת הספיישל של כתבת העשרים תיהיה על אנקין סקייווקר הופך לדארת׳ ווידר!

דארת׳ ווידר או לורד ווידר או בשמו המקורי אנאקין סקייווקר הוא לורד סית׳ חזק עוצמתי וקטלני במיוחד. המפקד העליון של האימפריה הגלקטית ומשרתו של הקיסר פלפטין. ילדיו הם התאומים הם לוק סקייווקר וליאה אורגנה ואשתו היא פאדמה אמידאלה.

עובדת בונוס – פאדמה אמידאלה היתה מלכה בקדנציה בכוכב הלכת נאבו וזה לא אומר שליה הוא נסיכת נאבו, אלא מכך נסיכת אולדראן ממשפכת אורגנה.

ועובדת בונוס נוספת – אנאקין בנה את C-3PO כשהיה בן 9

אחת היכולות הבולטות שלו הוא ה-Force Choke וה-

שיר הנושא של דארת׳ ווידר הוא The Imperial March

לאנקין שליטה פנומנלית בכוח, מספר המידי כלוריאנים בגופו עומדים על יותר מ-20,000 מידי כלוריאנים הם (הנותנים את רגישות הכוח ויוצרים חיים).

נתחיל בהיסטוריה:

בפרק 1 אנאקין גודל על הכוכב ״הסקייווקרי״ טאטואין. בן לכוח ולשמי סקייווקר.

אנקין שוחרר מעבדות לחירות בכך שניצח במירוץ הפודים המנוהל על ידי ההאט (גזע מוכר למשל ג׳אבה). אנאקין נפרד מאמו ומתחיל לפחד, יודה אומר שהפחד מוביל לצד האפל. קווי גן ג׳ין מאמין שאנקין הוא הנבחר מהנבואה להשמדת הסית׳.

לאחר מותו של קווי גן ג׳ין אובי וואן מבקש מיודה לאמנו מתוך אמונתו של קווי גן ג׳ין כהנבחר, בחוסר רצון יודה מסכים ואובי וואן קנובי מתחיל ללמד את אנקין כדי להיות אביר ג׳דיי.

בפרק 2 אנקין למד את דרכי הג׳דיי על ידי המאסטר שלו אובי וואן קנובי והפך לאביר ג׳דיי.

אנאקין חולם את אמו סובלת על ידע חטיפתם של אנשי החול ומתחיל לנסוע בטאטואין כדאי לבקר את אמו, לאחר מות אמו אנקין מתחיל לחסל את כל תושבי הכפר (אנשי החול) ולא רק את הגברים אלא גם הנשים והילדים אחד אחרי השני כנקמה וכעס.

אנקין מספר ומתוודה לפדמה על חיסול אנשי הכפר.

בסוף הסרט, נושא אנאקין לאשה את פדמה בסתר, נישואים אלה נערכו בניגוד לחוקת מסדר הג׳דיי. בהמשך מלחמת המשובטים הוא מכניס את פאדמה להריון.

אנאקין נלחם יחד עם אובי ואן בסדרה מלחמת המשובטים והוא זכה לתהילה רבה ובהכרה בהצטיינותו וביכולתו הגבוהה מקבל ממועצת הג'דיי את האחריות לחנוך את הפדוואנית המוכשרת אסוקה טאנו!🥳

בפרק 3 בלילותיו, אנאקין רואה חיזיון של אשתו מתה בייסורים תוך כדי לידה והוא לעשות ככל שביכולתו למנוע את זה. מועצת הג'דיי ויודה, מגלים חוסר רגישות למצוקותו. ובנוסף לכך הם מתחילים לחשוד בו אשר הוא זוכה לשבחים מצד הקנצלר פלפטין, הממנה אותו לנציגו האישי במועצת הג'דיי.

מכיוון שמועצת הג׳דיי לא נתנה לו את התואר מאסטר, אנאקין התעצבן וכעס על הג׳דיי.

בשיחה עם פלפטין עם המשפט הידוע אנקין מספר על הרצון של למנוע מפאדמה למות בלידתה. פלפטין מספר על הטרגדיה של מורו ורצח מורו דארת׳ פלגיוס העוצמתי והנבון. (וידאו בפוסט).

בשיחה השניה עם פלפטין, אנאקין מגלה כי פלפטין הוא אדון הסית׳ החזק המאיים על מסדר הג׳דיי. אנאקין מסגיר את פלפטין למייס וינדו ומייס וינדו בעקבותיו ״לחסלו״.

לאחר קרב חרבות אור בין פלפטין למשלחת הג׳דיי בראשות מייס וינדו אנאקין מציל את פלפטין ממייס וינדו וכורת את ידו הימנית, מכך שאמר שהוא צריך להשאר בחיים למשפט. פלפטין הופך את עורו ומחשמל את וינדו למוות.

אנאקין המזועזע מקבל מדארת׳ סידיוס את הכינוי דארת׳ ווידר.

במשך פקודה 66 (למידע נוסף בקישור – אנקין מחסל את כל הצעירים במקדש הג׳דיי ״ומטפל״ בפרדציית הסחר על הכוכב מוסטאפאר.

פאדמה המודאגת טסה לכוכב מוסטאפאר עם אובי וואן המתגנב לספינה כדאי לבדוק עם אנקין את שלומו. לאחר שיחה עם אנאקין, אנקין מסיק כי אובי וואן הסית אותו כנגדיה, אנקין חונק את פאדמה בכאב רב.

לאחר קרב חרבות אפי אובי וואן חותך את ידו השמאלית ואת רגליו (וידאו בפוסט). אנקין מקבל את עזרתו של פלפטין ומקבל את החליפה הסייבורגית המוכרת של דארת׳ ווידר).

בסוף הסרט רואים שוט של פלפטין ודארת׳ ווידר בבניית כוכב המוות הראשון!

אהבת את הכתבה? עקבו אחרינו לעוד!

יש לכם משהו להוסיף?, לשתף? כתבו לנו בתגובות!

אנו גם באינסטגרם למי שרוצה לעקוב אחרינו גם שם!

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: