בואו נדבר על לוק סקייווקר

בואו נדבר על לוק סקייווקר

לוק סקייווקר היה אביר ומאסטר ג׳דיי

תלמידיו היו בעיקר בן סולו וריי

בסרט מלחמת הכוכבים – פרק 8: אחרוני הג׳דיי מסתבר כי לוק הוביל בלימודים תלמידים חדשים למסדר הג׳דיי וביניהן בן סולו הלא הוא קיילו רן

נתחיל מההתחלה:

לוק סקייווקר הוא בן לאנקין סקייווקר (דארת׳ ווידר) ופאדמה אמידאלה.

אחותו התאומה היא ליאה, לליאה כמה שמות, כינויים ושמות תואר כגון; הנסיכה ליאה אורגנה, ליאה ״סקייווקר״, כן… אנו יודעים שזה לא השם הרישמי, הגנרלית אורגנה) עובדה קצרצרה אבא של אנקין סקוויקר לא ידוע, השמועה אומרת שזה הכוח בשל הכמות הנדירה של מידי כלוריאנים באנקין, מה שאומר שמשפחת סקייווקר חזקה עם הכוח (נשמע מגניב, נכון?). לוק הוא הדמות המרכזית בטרילוגיה המקורית (פרקים 4,5,6).

לוק סקייווקר גדל אצל בני דודיו על הכוכב טאטואין והושגח על ידי בן קנובי בהוראתו של מאסטר יודה.

בסרט מלחמת הכוכבים – פרק 4: תקווה חדשה באירועי הקרב על יבין (יבין 4) (הרס תחנת החלל כוכב המוות הראשון) (BBY)(ABY) לוק הופך להיות חניכו של בן קנובי (אובי וואן) לומד את דרכי הכוח ומתאמן כדי אביר ג׳דיי ומקבל את חרב האור של אביו יוצא להרפתקה והורס את כוכב המוות הראשון והופך להיות חלק ממחתרת המורדים.

בסרט מלחמת הכוכבים – פרק 5: האימפריה מכה שנית לוק טס לכוכב הלכת דגובה ונוחת נחיתת אונס על הכוכב ולומד מיודה את דרכי הכוח ומתאמן על ידיו לוק מגלה מפי יודה כי אחותו היא ליאה, לוק טס לכוכב הלכת בספין לעיר העננים ומתמודד עם דארת׳ ווידר. לוק מתבסר מפי דארת׳ ווידר כי הוא אביו, מה שגרם לזעזועו והיא למעשה את הסצינות המוכרות בסדרת הסרטים בשל המשפט I am your father.

בסרט מלחמת הכוכבים – פרק 6: שובו של הג׳דיי יש כאלה שאומרים שמקורו של השם (תכף נגיע לזה!…) לוק מתמודד שוב עם אביו על ידי הסגרתו בשל לא לסכן את חבריו, בחלק השני של התמודדתו של לוק עם אביו לוק אומר לקיסר פלפטין שהוא לעולם לא יעבור לצד האפל (מזימתם של הקיסר פלפטין ודארת׳ ווידר), הקיסר פלפטין מחשמל את לוק למוות ודארת׳ ווידר ״הורג״ וזורק את הקיסר ומתחשמל למוות תוך כדי כדי להציל את בנו, דארת׳ ווידר חוזר לפני מותו לזהותו כאנקין סקייווקר והאמור שהוא צדק לגביו שיש בו עדיין טוב ויש כאלה שאומרים שהשם של הסרט שובו של הג׳ידי הוא בעצם על חזרתו של דארת׳ ווידר לצד המואר כאנקין סקייווקר (הרואים בסוף הסרט את דמותו כ-Force Ghost דווקא כאנקין) (בעריכת הסרט למהדורת הדיגיטל והבלו ריי מחליפים בין השחקנים)

בסרט מלחמת הכוכבים – פרק 7: הכוח מתעורר פוענחה המפה המגיעה על מקום מחבואו של לוק ומי שבעצם טסה אליו בהנחיית המחתרת היא ריי

בסרט מלחמת הכוכבים – פרק 8: אחרוני הג׳דיי ריי מבקשת באופן ארוך למדי את לימודיו של לוק ולבסוף מתאמנת אצל לוק ולומדת את דרכי הכוח. מתגלה כי לוק סגר את עצמו בפני הכוח לאחר אירוע האימות עם בן סולו. לוק נפטר כשימוש רב בכוח כהקרנה של עצמו בקרב נגד קיילו רן למען המחתרת.

מה דעתכם על הכתבה? האם יש לכם משהו לכתוב, להוסיף ולשאול?

ספרו לנו בתגובות. אל תשכחו לעקוב אחרינו!

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: